02 / 32 660 550

Alarmy

Alarm je ďalšou bariérou pre neželaného návštevníka, pretože zistí jeho prítomnosť v chránenom priestore a oznámi to lokálne spustením sirény a vzdialene, napr. SMSkou, volaním na mobil alebo pevnú linku.

Alarm ponúka aj včasné varovanie pri vode na nesprávnom mieste (záplavové senzory), požiari (dymové a teplotné senzory) a podobne.

Alarm nielen upozorní, ale vie autonómne vykonať užitočné úkony, napríklad uzavrieť plynový ventil alebo odovzdá odkaz po stlačení bezdrôtového osobného tiesňového tlačidla.

Pomocou alarmu je možné otvárať aj garážové dvere diaľkovým ovládaním alebo bezkontaktnou kartou.

Alarm je prepojiteľný s kamerovým systémom, čím zíkate ďaľší stupeň ochrany, keďže presne viete, čo sa vo vašich priestoroch deje.

Alarm odrádza zlodejov, prichytí zlodejov a znižuje cenu poistenia.

V prípade záujmu Vám navrhneme vhodný alarm pre váš byt / dom / kanceláriu / priemyselný objekt alebo iný priestor, ktorý chcete chrániť. Alarm je možné doplniť aj o kamerový systém, ktorý Vám umožní hneď sa pozrieť, "čo sa deje".


Detektor pohybu

Jeho senzory zachytávajú pohyb v priestore. Ide o pasívne snímanie teploty v priestore, to znamená, že detektor nič nevyžaruje, ani do priestoru nesvieti. Plocha zobrazená v príklade, ktorú detektor "vidí" je len ilustračná. Detektor pohybu môže obsahovať viac senzorov.

Mikrovlnný senzor (aktívne vyžarovanie), zachytí zmenu polohy akýchkoľvek telies v priestore. Inou kombináciou môže byť senzor na rozbitie skla - zmena tlaku a mikrofonické snímanie.

Odolnosť voči falošným poplachom zabezpečuje digitálne spracovanie informácií. V detektore je možné použiť šošovku eliminujúcu malé zvieratá.

Novinkou je detektor pohybu s kamerou, ktorý urobí sekvencou 4 statických obrázkov a odošle ich majiteľovi, napr na mobil cez e-mail.

Príklad umiestnenia - prejdite kurzorom myši ponad miestnosti.

Otázka / odkaz / komentár
Kontaktujte nás na 02 / 32 660 550 alebo 02 / 654 116 12
© A.I.S. s.r.o. 1999-2016